Pokaż się Jackowi i Meg!

Jeżeli chcesz pokazać się w filmiku promującym ideę sprowadzenia The White Stripes z koncertem do Polski, wyślij nam swoje zdjęcie!

Jeżeli będzie powiązane tematyką z muzyką, stylem bądź wizerunkiem TWS – tym lepiej. Dzięki naszym fotografiom pokażemy, że za zachętą do ponownego odwiedzenia naszego kraju, kryją się piękne, sympatyczne i mądre twarze polskich fanów i sympatyków duetu i dobrej muzyki rockowej.

Fotografie o dowolnych wymiarach (choć im większa rozdzielczość, tym lepiej) prosimy nadsyłać na adres union4ever@gmail.com. W treści maila prosimy o podanie imienia i miejsca zamieszkania.

Przypominamy, że nasz film zostanie „wypuszczony” do sieci jak tylko montaż zostanie dopięty na ostatni guzik.

Wypuszczenie naszego filmu będzie odpowiedzią na liczne „mrugnięcia okiem” The White Stripes do polskich fanów. Jeszcze raz przypominamy, że nasza akcja to głównie zabawa, mająca na celu zbliżenie do siebie środowiska osób zainteresowanych twórczością TWS. Znamy realia (finansowe, techniczne i logistyczne) organizacji dużego koncertu grupy o światowej sławie. Mimo tego wierzymy, że nasz film dotrze do odpowiednich adresatów i doczeka się odpowiedzi.

Reklamy

~ - autor: jsnpncz w dniu Lipiec 20, 2007.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: