Jak wziąć udział w akcji – info zbiorcze.

Dostaliśmy dziś miłego maila od pewnych dobrych dusz wraz z zapewnieniem, że o ile nasza produkcja będzie dobra, porządna i stworzona z Jackiem i Meg w sercu i myślach, to filmik nasz trafi prosto do XL Recordings – wytwórni płytowej The White Stripes. A stamtąd już niedaleka droga do innych najważniejszych możnowładców różnej maści. Warto zatem wziąć udział w naszych pracach. Przypominam, że jest kilka sposobów, w jakie możecie włączyć się w akcję:

1. Na adres union4ever@gmail.com możecie nadsyłać swoje fotografie. Mogą być powiązane tematycznie z muzyką i stylem The White Stripes.

2. Jeżeli nie chcecie się pokazywać, to na ten sam adres przyślijcie jednozdaniową, krótką wypowiedź w języku angielskim – swoją wiadomość dla zespołu. Może to być wyznanie wierności i miłości bądź też zachęta do wizyty w Polsce. Co tylko chcecie!

3. Na nasz adres mailowy możecie też nadsyłać wszelkie materiały, które dotyczą powiązań The White Stripes z Polską. Mogą być to nagrania wideo, wycinki prasowe bądź odnośniki do nich, dźwięki, zdjęcia itp. W dowolnym języku.

4. Rozgłaszajcie naszą słuszną ideę i nasz adres strony na swoich blogach i stronach internetowych. Uwaga! Przesyłajcie nasz adres tylko tam, gdzie macie pewność że spotka się z zainteresowaniem. Nie lubimy SPAMu!

Do pracy!

Reklamy

~ - autor: jsnpncz w dniu Lipiec 23, 2007.

Komentarze 2 to “Jak wziąć udział w akcji – info zbiorcze.”

  1. […] UWAGA! Akcja zbierania Waszych zdjęć i wiadomości do zespołu potrwa do 5 sierpnia do godziny 24. Jeżeli chcesz, by The White Stripes przeczytali i zobaczyli wiadomość od Ciebie, napisz na adres union4ever@gmail.com. Więcej informacji na temat wiadomości lub zdjęć, na które czekamy, znajdziecie tutaj. […]

  2. […] UWAGA! Akcja zbierania Waszych zdjęć i wiadomości do zespołu potrwa do 5 sierpnia do godziny 24. Jeżeli chcesz, by The White Stripes przeczytali i zobaczyli wiadomość od Ciebie, napisz na adres union4ever@gmail.com. Więcej informacji na temat wiadomości lub zdjęć, na które czekamy, znajdziecie tutaj. […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: