Polscy fani nie próżnują.

Na pełne podsumowanie akcji „Union4Ever” przyjdzie jeszcze czas. Już teraz jednak dziękujemy za ciepłe przyjęcie, z jakim spotkaliśmy się wśród internautów. Oceny i komentarze filmu na YouTube są wspaniałą nagrodą za naszą pracę. Jesteśmy też wdzięczni serwisom muzyka.onet.pl oraz infomuzyka.pl, dzięki którym nasza produkcja dotarła do szerokiej rzeszy odbiorców.

Oprócz dobrego przyjęcia filmu, najbardziej cieszy nas jeszcze jedna sprawa. Zaangażowanie i wsparcie odbiorców sprawia, że coraz bardziej widoczne jest w Polsce zapotrzebowanie na muzykę INNĄ, wybiegającą poza ramy narzucane przez popularne stacje radiowe i telwizyjne. Polscy entuzjaści muzyki wiele razy udowadniali, że ich gusta wyprzedzają trendy prezentowane w krajowych mediach. Sympatycy grup takich jak Pearl Jam, U2 czy Placebo dobitnie pokazywali to na koncertach, poprzez wspólnie organizowane akcje (będące w pewnym sensie wzorem dla nas podczas prac przy „Union4Ever”). To ewenement na skalę światową.

Nasza akcja już teraz zainspirowała min. polskich fanów Arctic Monkeys i Panic!At The Disco. Być może wkrótce doczekamy się podobnych produkcji adresowanych do tych artystów? Akcja „Union4ever” zbiegła się ponadto w czasie z inicjatywą sympatyków Marylin Manson. Wszystkim aktywnym polskim fanom życzymy powodzenia i wytrwałości oraz – jeżeli tego potrzebują – oferujemy swoją pomoc. Z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem.

Reklamy

~ - autor: jsnpncz w dniu Sierpień 29, 2007.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: